Recenze

Jak nás hodnotí naši zákazníci

Napsat novou recenzi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Hodnocení našeho týmu

Christine Promo
Christine Promo
6.11.2020

Minulý týden jsme meli s přítelem příjemné setkání se slecnou Niki v Avionu za Brnem. Nabízela nám dámské i pánské parfémy, které jsme si s nadšením odvezli. Děkujeme za vyzkoušení a představení nami dříve neznámé firmy.

Ellie
Zákazník
Christine Promo
Christine Promo
8.7.2020

Zhruba před dvěma měsíci v OC STROMOVKA, jsem si koupila parfém, který prezentoval Marek. Zlepšil mi náladu a nabil energii, která mi vydržela min. týden. Cit pro prodej, který má, je bezkonkurenční. Nevtíravý, přirozený... Přeji mu hodně štěstí a úspěchu v obchodování i v životě.

Laura Koubíková
V domácnosti
Christine Promo
Christine Promo
2.6.2020


Chtěla bych dneska poděkovat za příjemný zpestření slečny LUCIE, která mi v Atrium Flora poskytla více vůní. Jsem velmi spokojená.

Pochvala z OC Flóra


Nejnovější Recenze

Dobrý den, dnes jsem potkala slečnu na Novodvorské v Plaze která předváděla tyto parfémy, byla milá, usměvavá a měla úžasnou pozitivní náladu během této situace co nastala. Koupila jsem parfém který krásně voní a + k...
Velmi doporučuji, příjemný personál a super jednání.
Úžasné vůně, chválím, opravdu jsme spokojeni  jak já tak i přítel. Holky tam jsou moc milé a to se mi taky líbí.
Ve čtvrtek jsem se setkala v Karlových VARECH s děvčaty od vás. Jen jména si nepamatuji. Byly velice příjemné a milé. Parfémy jsem si zakoupila. Doporučuji.